مرکز آموزش

قوانین و مقررات سرور سرور پرینت

  • 0


قوانین و مقررات سرور سرور
تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط سرور سرور می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک توسط سرور سرور قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. قطع شدن سرویس ممکن است مربوط به سرویس اصلی مشترک یا یکی از مشتریان مشترک باشد . در این متن از سرور سرور با عنوان “سرویس دهنده” نام برده خواهد شد و مشتری یا کاربر سرور سرور “مشترک” نامیده خواهند شد. سرور سرور نیز متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات تحت وب را با شرایط ذکر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب کاربر، با توجه به فرمی که کاربر ارسال می کند، به وی ارائه نماید. این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعیات سیاستهای فعلی وب سایت سرور سرور بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات قابل این وب سایت اعمال می شود. این توافقنامه ما بین مدیر و یا مدیران که در این توافقنامه “سرور سرور” نامیده می شود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب می شود) که در این توافقنامه “مشترک” نامیده می شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست.
این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات سرور سرور را تعیین نموده و تعهدات سرور سرور به مشترک و بالعکس تعهدات مشترک به سرور سرور را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترک تشریح می کند. این توافقنامه مانند دیگر سیاستهای سرور سرور ، به همراه تمامی تغییرات ضمیمه آن، تشکیل دهنده توافقنامه ای کامل و اختصاصی بین مشترک و سرور سرور می باشد که در رابطه با چگونگی نحوه استفاده از خدمات و محصولات سرور سرور می باشد و همچنین تکمیل کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد.
قوانین کلی خدمات و محصولات
۱) توافقنامه و تغییرات: مشترک متعهد می شود که با تغییراتی که ممکن است سرور سرور هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرشات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات سرور سرور را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود.
۲) اطلاعات صحیح: مشترک موافقت می نماید که با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات اطلاعات صحیح در اختیار سرور سرور قرار دهد و سرور سرور برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا سرور سرور شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع نماید.
۳) حفظ اطلاعات محرمانه: شما می توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در سرور سرور را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات سرور سرور اعمال می شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت سرور سرور در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. سرور سرور از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیت های ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.
۴) امنیت حساب: مشترک متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به سرور سرور اطلاع داده شود. بدیهی است سرور سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده را، نمی پذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به سرور سرور یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده خود مشترک می باشد. مشترک می بایست به دلایل امنیتی، اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می باشد. سرور سرور از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترک، با و یا بدون اجازه مشترک، خودداری می کند.
۵) عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع: مشترک موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد. چنانچه سرور سرور به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد، هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود. سرور سرور حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید سرور سرور در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط مشترک تهیه شده باشد سرور سرور اجباری برای نظارت بر استفاده مشترک از خدمات و محصولات را ندارد. سرور سرور این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آن را لغو نماید. سرور سرور مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه سرور سرور ، مدیر و یا یکی از مدیران، سرور سرور مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات، به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد سرور سرور مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و … طراحی شده اند. اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.
6) عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت: سرور سرور به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها) و یا نامه های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به سرور سرور می باشد. مشترک تائید می کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه سرور سرور را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.
۷) مالکیت معنوی: کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی سرور سرور متعلق به مدیر و یا مدیران سرور سرور است. مشترک موافقت میکند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمیشود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد کرد. مشترک درک و موافقت می کند که کلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه ها و وب سایت سرور سرور مانند سایر حقوق و قوانین مالکیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد و سرور سرور صادر کننده امتیاز آن، صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می دارد، همچنین مشترک درک و موافقت نموده است که از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح کتبی از سرور سرور یا صادرکننده امتیاز آن منع شده است. هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالکیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشترک واگذار نشده است.
۸) پرداخت مابه التفاوت هزینه سرویس ها : با توجه به نواسانات ارزی و ریالی و افزایش تعرفه خدمات مربوط به دامنه یا سرویس های میزبانی، مشترک در صورت افزایش قیمت خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سرور سرور، موظف به پرداخت هزینه مابه التفاوت اعلام شده از سوی سرور سرور خواهد بود در غیر این صورت سرور سرور اختیار مسدود نمودن سرویس و عدم خدمات دهی به مشترک را خواهد داشت.
۹) مسدود شدن سرویس: در صورتی که هزینه تمدید سرویس تهیه شده از سرور سرور پرداخت نشود سرویس مذکور مسدود خواهد شد و تا زمان پرداخت هزینه تمدید بازگشایی نخواهد شد. لازم به ذکر است که تا زمان سر رسید تاریخ تمدید مشتری گرامی می تواند اقدام به بکاپ گیری نماید بعد از مسدود شدن به هیچ وجه ممکن فول بکاپ ارائه نمی شود.
۱۰) ضمانت های ویژه: مشترک توافق می نماید که سرور سرور هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد. سرور سرور صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای سرور سرور ،مدیر و یا مدیران و کارمندان آن می‌باشد.
۱۱) ضامن تعهدات: مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی ازمشترک این توافقنامه رابا عمل تایید، به صورت الکترونیکی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا می باشد و هیچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین می نماید که تمام کارهایی را که انجام می دهد با علم براینکه به منافع قانونی دیگران آسیب نمی زند و با منافع آنها در تضاد نیست، انجام می‌دهد.
۱۲) رفع مسئولیت: سرور سرور تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و …)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن، بوده و یا عدم توانایی مشترک دراستفاده از محصولات و یا خدمات سرور سرور و یا به هر علتی از دست رفتن سرویس و یا سرویسهای خریداری شده باشد.
۱۳) عدم وجود ضمانت: سرور سرور هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می کند. محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می شوند. سرور سرور هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می کنند، سرویسها قطع نمی ‌شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد، ارائه نمی ‌دهد. سرور سرور هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد محصولات و خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی ‌دهد.
۱۴) بازگشت وجه: درخواست لغو سرویس از طرف سرویس گیرنده با ذکر دلایل موجه در هفته اول امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که در صورت تایید بازگشت هزینه توسط کارشناسان سرور سرور، تمام موارد مصرفی مانند ترافیک و سایر و همچنین مدت زمان فعال بودن سرویس کاربر به صورت روز شمار از هزینه کسر می گردد و بازگشت داده می‌شود. در صورتی که سرویس های سرور سرور توسط کاربر دچار مشکل شوند و یا IP سرور بلاک و یا فیلتر شود هزینه ای عودت داده نخواهد شد. در صورتی که IP توسط کاربر فیلتر شود هزینه بروز آن از کاربر دریافت خواهد شد. و چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات سرور سرور پس از گذشت ۷ روز انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی سرور سرور مسترد نمی گردد.لازم به ذکر است که سرویس های تمدید شده تا پایان دوره سرویس امکان لغو ندارند.
۱۵) بکاپ گیری: با توجه به اینکه ارائه ی خدمات بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ در برخی از موارد برای کاربران مشکل ساز شده است، سرور سرور موارد مهم بکاپ گیری را به سمع و نظر کاربران می رساند. کاربران با خرید سرویس از سرور سرور قوانین زیر را پذیرفته و اگر شخص و یا پیمانکاری، سرویس های سرور سرور را خریداری می کند موظف است تمام قوانین سرویس ها، محدودیت های سرویس دهی، ممنوعیت ها و ریسک پذیری های سرویس را به اطلاع کارفرمای خود برساند. درغیر این صورت مسئولیت خسارت وارده بر عهده ی خریدار سرویس های خریداری شده می باشد. در مورد قوانین بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ در صورتیکه موردی از موارد زیر برای کاربری رخ دهد، سرور سرور هیچ گونه ادعا و یا شکایتی را پذیرا نمی باشد و تمام مسئولیت آن بر عهده ی کاربر است.خدمات بکاپ گیری (هاست و نمایندگی هاست) فقط جهت سرویس دهی بهتر و ارائه خدمات ارزش افزوده ارائه می گردد اما سرور سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال صحیح بودن بکاپ ها و فرآیند بکاپ گیری و همچنین نگهداری از بکاپ های کاربران ندارد، کاربران سرور سرور با خرید هرکدام از سرویس های سرور سرور متعهد می شوند که مسئولیت بکاپ گیری از اطلاعات وب سایت هایشان و سرورهایشان بر عهده خودشان است. سرور سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربران ندارد و در این مواقع هیچگونه خسارتی به مشتریان ارائه داده نمی شود، همانطور که گفته شد بکاپ گیری از اطلاعات وظیفه اصلی کاربران می باشد.مسئولیت بکاپ گیری در سرور مجازی و سرور اختصاصی بر عهده خود مشترک است.بکاپ اطلاعات کاربران فقط تا یک ماه پس از تاریخ انقضاء سرویس نگهداری می شود و پس از آن کلیه بکاپ های کاربر حذف می شود.
در شرایط انقضاء و شرایط خاص سرور سرور مسئولیت ندارد بکاپ کاربر را به صورت رایگان در اختیار وی قرار دهد.
سرور سرور هیچگونه مسئولیتی درمورد صحیح و یا سالم بودن بکاپ های گرفته شده از وب سایت و یا وب سایت های کاربران ندارد.
بکاپ اطلاعات کاربر هنگامی که سرویس وی انقضا یافته است تحویل داده نمی شود و فقط زمانی که سرویس کاربر تمدید شود و یا فعال باشد سرور سرور بکاپ را به کاربر تحویل می دهد.
سرور سرور در برابر هک و حملات دیداس بر روی هاست و یا سرورهای مجازی هیچگونه مسئولیتی ندارد – بک آپ گرفتن از اطلاعات سرور نیز به عهده کاربر می باشد.
۱۶) استفاده ازهاست به عنوان هاست دانلود یا هاست ربات: هرگونه استفاده از هاست میزبانی و یا نمایندگی هاست به عنوان هاست دانلود، هاست ربات ممنوع می باشد و در صورت مشاهده بدون هیچ تذکری هاست مسدود و حذف می شود و هیچ گونه بکاپ و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
۱۷) سرور مجازی و سرور اختصاصی : مسئولیت حفاظت از فایلها و اطلاعات موجود بر روی سرور مجازی، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و هیچگونه بکاپی از سرویس های سرور مجازی و اختصاصی گرفته نخواهد شد و کاربر خود موظف به تهیه بکاپ می باشد و در صورت از بین رفتن اطلاعات به هر نحوی هیچگونه مسئولیتی شامل حال سرور سرور نمی شود.
توجه : سرورهای مجازی ایران نیاز به احراز هویت با کارت ملی دارند.

هرگونه استخراج و ماین با سرور مجازی ممنوع می باشد و باعث مسدودی سرور می شود و هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
در صورت فیلتر شدن آی پی به دلیل استفاده نادرست از سرور، کاربر موظف است هزینه آی پی فیلتر شده را به نرخ روز پرداخت نماید.
۱۸) هاست میزبانی و نمایندگی هاست : مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات هاست و نمایندگی هاست بر عهده کاربر می‌باشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه سرور سرور نمی باشد. لازم به ذکر است سیستم پشتیبان گیری هفتگی به طور اتوماتیک برای کلیه سرویس های وب هاستینگ فعال می باشد.
۱۹) قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت: مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط سرور سرور، در دادگاه تهران-کرج و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران-کرج باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.
۲۰) ابلاغ های قانونی: کلیه ابلاغ ها و اعلانات سرور سرور (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند. در هرصورت تاریخ دریافت ابلاغ ۵ روز پس از ارسال آن در نظر گرفته می‌شود. اعلانات و ابلاغ های مشترک به سرور سرور میبایست به پست الکترونیک موجود در سایت سرور سرور ارسال گردد.
۲۱) عناوین: عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد می بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.
۲۲) توافقنامه کامل: توافقنامه حاضر شامل رویه‌ها و توافقنامه‌هایی که در این قسمت اشاره شده (مانند رویه حل اختلافات) به عنوان قرارداد کامل و تنها قرارداد بین مشترک و سرور سرور می باشد.
توجه : در صورت رعایت نکردن قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد.
نکته : این قوانین کاملا جدی اجرا می شود و با افراد خاطی برخورد می شود.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
« برگشت